Soutěž kreslířů

Soutěž kreslířů

Rádi bychom Vám představili velkou soutěž kreslířů a ilustrátorů. Asi víte, že se na Dračí Hlídce snažíme vytvořit  mohutný archiv dobrodružství. Máme pro vás připraveny desítky skvělých příběhů. Každý z nich je naprosto unikátní a chceme, aby už na první pohled vypadal jedinečně. Poprosili jsme tedy několik šikovných grafiků, zda by nám s tímto ambiciózním plánem trochu nepomohli.

S obrovskou radosti můžeme říct, že se nám to podařilo. Našla se velká skupina profesionálů i začínajících kreslířů, kteří se rozhodli nás podpořit. Namátkou bychom rádi jmenovali Ondřeje Hrdinu, Barboru „Kiaru“ Havrdovou, Dragartu, Josefa Svobodu, Dany Vita a mnoho dalších..

V praxi to znamená, že  každý z nich namaloval obálku pro jeden určitý příběh. Jejich výtvory si můžete prohlédnout níže na této stránce. Navíc je můžete na Facebooku ohodnotit pomocí „To se mi líbí“ a nebo autorům napsat vzkaz.

Pokud byste chtěli i vy využít tuto příležitost a přidat se, neváhejte. Je to vaše možnost, jak ukázat schopnosti kolegům v branži a také stovkám a tisícům hráčů fantasy her!

Proč do toho jít?

Pomůžete dobré věci (příběhy budou volně ke stažení pro všechny lidi a fantasy fanoušky na webu – přinesete zábavu tisícovkám lidí u nás i na Slovensku

Uděláme Vám reklamu (na FB, Twitteru, Google+, Instagramu i webu Hlídky). Jen na FB nás sleduje přes tisíc lidí. Další tisíce pak prostřednictvím partnerských stránek (Hry na hrdiny, Dračí Doupě, DnD a další. Upozorníte na sebe i ty, kteří hledají zkušené grafiky. Lidé budou “lajkovat” odkazy s obrázkem, kde bude odkaz na vaše práce (Art Profil)

Možnost představit se kolegům (můžete vyzkoušet své hranice, nahlédnout do toho, jak pracují ostatní, a poznat lidi, které třeba dosud neznáte)

Lahev výběrového ledového vína (dobré pití dává skvělou inspiraci a je našim poděkováním za vaší práci:-)

Jak na to?

Napište na email DraciHlidka@gmail.com a nebo na FB stránky Dračí Hlídka. Obratem vám zašleme seznam dostupných dobrodružství a nebo se s vámi dohodneme na tom, že si určíte vlastní motiv. My pak „ušijeme quest“ přímo na míru podle vaší obálky.

Technická specifikace

Rozlišení – 300 DPI, velikost pro vložení do ozdobného rámečku je 2283 x 3026 (případně větší při podobném zachování poměru stran)

Barevnost – Obrázky vkládáme do ozdobného rámečku a vkládáme do něj i název autora obálky a příběhu. Proto je výhodou, pokud horní a dolní část směřuje do tmavšího odstínu. Není to ale podmínkou.

Formát – Ideálně PSD soubor, případně nekomprimovaný TIFF a podobně (omezení ztráty kvality pro tisk). Rádi bychom pak pro všechny obrázky v roce 2018 udělali malou výstavu spojenou s hraním Hlídky.

Doručení

Pokud máte obrázek hotový, stačí nám dát vědět. Obratem vám uděláme místo na Google Drive, kde se dá dílo nahrát. Případně budeme rádi za jakoukoliv možnost kresbu v odpovídající kvalitě stáhnout.

Svolení k použití

Rádi bychom, aby dodání obrázku bylo zároveň i Vaším souhlasem s jeho nekomerčním použitím na obálku. Modul, na kterém bude, se nebude nikdy šířit komerčně. Jde o podporu free hraní.

Níže najdete jednotlivá díla kreslířů. Pokud najdete u názvu dobrodružství zelenou značku, znamená to, že už byl publikován. V tom případě ho najdete na webu v sekci „Ke stažení – Archiv dobrodružství“. V opačném případě se bude realizovat v průběhu roku 2018.


Barbora „Kiara“ Havrdová 

Dobrodružství „Sagarova maska“

Lucie „Dragarta“ Kostková

Dobrodružství „Poslední naděje“

Během prosince budeme publikovat každým dnem další a další kresby 😉